Księgowość Biuro Rachunkowe


PodatkiFirm.pl to powstałe w 2013 roku przyjazne Klientom biuro rachunkowe z siedzibą w Radomiu. Oferowany przez nas szeroki zakres usług świadczymy zarówno stacjonarnie, ale też w zyskującej na popularności w ostatnim czasie formie online. PodatkiFirm.pl jednak to nie sztywny i milczący program do księgowości, to grono pomocnych, wykwalifikowanych specjalistów, którzy sprawnie pomogą Państwu zarówno podczas spotkania twarzą w twarz jak i z wykorzystaniem naszej autorskiej platformy online.

Nasze biuro rachunkowe z jednej strony zapewnia rzetelną, wiarygodną obsługę księgową, z drugiej wspaniałą komunikację i przyjazne podejście do nieraz skomplikowanych kwestii. Współpracujemy z Klientami indywidualnymi, JDG, i firmami w całym kraju. Naszych Pracowników/ekspertów cechują nie tylko konieczne w tej branży profesjonalizm i rzetelność w działaniu, ale także ważna, a rzadziej spotykana życzliwość – przekonajcie się Państwo sami!

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ:Nasze doświadczenie.
Państwa korzyści.

Dzięki wieloletniej obecności na rynku, wypracowaliśmy efektywną metodykę pracy z Klientami.

Nasze biuro rachunkowe z jednej strony zapewnia rzetelną, wiarygodną obsługę księgową, z drugiej wspaniałą komunikację i przyjazne podejście do nieraz skomplikowanych kwestii.


Zapraszamy do kontaktu


JUŻ DZIŚ SPRAWDŹ
jak możemy pomóc Twojej firmie!
W naszym biurze znajdą Państwo komfort współpracy i pożądaną jakość.

KONTAKT